OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 3 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 03. 03. 2024 r.

1. Nabożeństwo Gorzkich Żalów w niedzielę o godz. 14.3o w starym kościele i o 17.oo w nowym kościele. W czasie nabożeństwa zbiórka ofiar na kwiaty do Bożego Grobu.
  2. Wielkopostna Godzina Miłosierdzia codziennie o godz. 15.oo.
  3. Droga krzyżowa w piątek o godz. 16.3o dla dzieci, o godz. 17.3o dla dorosłych, o godz. 19.oo w starym kościele dla młodzieży.
  4. Dziś pod kościołem odbywa się zbiórka do puszek na leczenie
    i rehabilitację Marcina Sumary, zbiórkę prowadzi najbliższa rodzina.
  5. Dziękujemy serdecznie za ofiary składane na tace i wpłacone na konto parafialne na inwestycje parafialne oraz na pomoc misjonarzom. Bóg zapłać wszystkim dobroczyńcom.
  6. Spotkanie Stowarzyszenia Faustinum będzie we wtorek po Mszy św. wieczornej.
  7. Spotkanie członków Akcji Katolickiej w czwartek po Mszy św. wieczornej.
  8. Spotkanie Rady Duszpasterskiej oraz Parafialnego Zespołu Caritas w piątek po Mszy św. wieczornej.
  9. Od środy do piątku będą odbywać się rekolekcje dla dzieci ze Szkół Podstawowych. Z tej racji w dni rekolekcji będzie przerwa w adoracji wieczystej do godz. 14.oo.
  10. W kiosku można nabywać Paschaliki oraz baranki wielkonocne. Ofiara składana przy tej okazji jest przeznaczona dla ubogich.
  11. Członkowie Parafialnego Zespołu Caritas w przyszłą niedzielę będą stać z puszkami na zbiórkę dla ubogich i rozdawać torby na produkty dla ubogich. Torby z produktami będzie można oddawać w piątek 15 marca w godz. 9.oo -12.oo oraz od 15.oo do 18.oo.
  12. Katolickie Stowarzyszenie Wychowawców zaprasza do wzięcia udziału w dorocznym konkursie Palm Wielkanocnych. Regulamin konkursu umieszczony jest stronie internetowej parafii.
  13. „Gość Niedzielny” jest do nabycia w zakrystii oraz w kiosku parafialnym po Mszach przed południem.

W minionym tygodniu odszedł do wieczności śp. Zbigniew Łoś, z ul. Ks. Jerzego Popiełuszki, pogrzeb w poniedziałek o godz. 15.oo. Polecajmy go Miłosiernemu Bogu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj mu wieczne spoczywanie.