Święto Św. Szczepana
26.12.2022r.

1. Dziś po Mszy św. wieczornej wznowienie adoracji wieczystej
  2. Kolędnicy misyjni zapukają do naszych domów jutro (27.12.). Ze względów organizacyjnych nie będą na każdej ulicy. Bóg zapłać za składane przy tej okazji ofiary na misje.
  3. W liturgii tygodnia:
    ■ wtorek – święto św. Jana Ewangelisty (poświęcenie przyniesionego wina)
    ■ środa– święto św. Młodzianków męczenników
    ■ piątek – święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa
  4. W sobotę zakończenie Starego Roku. Nabożeństwo dziękczynne i przebłagalne będzie o godz. 8.oo i 17.oo. Zapraszamy wszystkich Parafian.
  5. Przerwa w adoracji wieczystej w sobotę od godz. 17.oo do godz. 19.oo w Nowy Rok. Nie będzie Pasterski Noworocznej.
  6. W niedzielę Nowy Rok. W tym dniu obchodzimy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki; wraz z całym Kościołem modlimy się o wielki dar pokoju na świecie. Msze św. w kościele parafialnym o godz.: 6.oo, 8.oo, 9.3o, 11.oo, 13.oo, 16.oo, 18.oo. W starym kościele o godz. 7.oo i 12.oo.
  7. W okresie kolędowym kancelaria parafialna będzie czynna w dni powszednie tylko rano od godz. 7.3o do 9.oo.
  8. W ostatnim czasie odeszła do wieczności pochodząca z naszej parafii, a mieszkająca w Kanadzie śp. Krystyna Cieślak: Msza w 7 dzień po śm będzie we wtorek o 18 w ramach intencji nowennowych. Polećmy ją miłosiernemu Bogu. „Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie”.