OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 14 NIEDZIELA ZWYKŁA 07.07.2024r.

1. Dziękujemy serdecznie za ofiary składane dzisiaj na inwestycje parafialne. Bóg zapłać wszystkim, którzy ofiarami i pracą wspierają prowadzone prace służące wszystkim parafianom.
  2. Od dziś przez okres wakacji nie ma Mszy św. o godz. 13.oo.
  3. Usilnie prosimy rodziców dzieci I komunijnych, by pomogły swoim dzieciom odprawić 9 I piątków miesiąca z czym związane są wielkie obietnice Serca Jezusowego. Z ubolewaniem bowiem widzimy, jak po wielkiej ceremonii komunijnej u wielu szybko wystygł zapał i miłość do Jezusa Eucharystycznego.
  4. Przez cały miesiąc lipiec pół godziny przed nabożeństwem popołudniowym w kościele parafialnym odmawiany jest różaniec w intencji pokoju na świecie, prowadzony przez Wdowy Konsekrowane i Rycerstwo Niepokalanej.
  5. Nowenna do miłosierdzia Bożego we wtorek a do MB Nieustającej Pomocy w środę o godz. 17.3o, godzina miłosierdzia w piątek o godz. 15.oo.
  6. Grzegorz, misjonarz w Peru, przesyła serdeczne podziękowanie za ofiary złożone w ostatnią niedzielę na misje w wysokości 17 800 zł. Bóg zapłać.
  7. We wtorek będziemy gościć pielgrzymów Pieszej Pielgrzymki Przemyskiej na Jasną Górę. Gdyby ktoś chciał wesprzeć przygotowanie obiadu dla pielgrzymów w liczbie 950 może to uczynić składając ofiarę do puszek na ten cel w dniu dzisiejszym.
  8. W przyszłą sobotę nabożeństwo fatimskie o godz. 18.oo.
  9. Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej.
  10. Rycerstwo Niepokalanej organizuje pielgrzymkę do Niepokalanowa i Warszawy w dniach 27-28 lipca. Zapisy w kiosku parafialnym do 24 lipca.
  11. W ostatnim czasie odeszła do wieczności: śp. Bernadeta Szwarcenberg z oś. Westerplatte. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj jej wieczne spoczywanie.
  12. Ogłoszenie poza duszpasterskie: Od poniedziałku odbędzie się sprawdzanie i czyszczenie przewodów kominowych w D.T.