OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 5 NIEDZIELA ZWYKŁA 4 lutego 2024 r.

1. Dziękujemy serdecznie za ofiary składane do puszek przed kościołem na misje prowadzone przez ks. Henryka Chlipałę, misjonarza w Peru.
  2. Spotkanie Rycerstwa Niepokalanej będzie dziś o godz. 17.oo.
  3. Błogosławieństwo chleba, wody i soli ku czci św. Agaty będzie jutro w czasie Mszy św.
  4. We wtorek nowenna do miłosierdzia Bożego a środę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.3o, Godzina Miłosierdzia w piątek
    o g. 15.oo.
  5. Spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św. będzie w czwartek o godz. 18.oo.
  6. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania będzie w piątek o godz. 18.oo. Obecność obowiązkowa.
  7. Nabożeństwo dla Grupy św. Ojca Pio w piątek o godz. 19.oo.
  8. W najbliższą niedzielę, w liturgiczne wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, obchodzony jest Światowy Dzień Chorego. Msza św. w intencji chorych będzie odprawiona w kościele parafialnym o godz. 11.oo.
  9. Kolejne spotkania Szkoły Biblijnej ks. prof. Waldemara Rakocego w najbliższą sobotę o godz. 9.3o, a w niedzielę kazania katechizmowe, poświęcone Eucharystii.
  10. Składka inwestycyjna na odnowienie elewacji kościoła parafialnego w najbliższą niedzielę.
  11. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy 40-godzinne nabożeństwo w duchu wynagrodzenia za grzechy. Adoracja dla osób konsekrowanych od 14.oo, dla kobiet od 15.oo, dla mężczyzn od 17.oo.
  12. Prosimy nie parkować samochodów przed garażami przed plebanią i nie zastawiać drogi wyjazdowej z terenu plebani.
  13. Prosimy o zainteresowanie się prasą katolicką. Na stoliku w kaplicy adoracji oraz w kiosku parafialnym można nabyć książkę O. Józefa Augustyna o adoracji „Jezus czeka na nas” w cenie 20 zł. Ta publikacja jest praktyczną pomocą i przewodnikiem w przeżywaniu adoracji eucharystycznej. Gorąco polecamy.
  14. W ostatnim czasie odeszli do wieczności: śp. Ignacy Kułaga zam. ul. Ofiar Katynia, pogrzeb we wtorek o godz. 13.oo,  Irena Sieroń zam. w Chicago, pogrzeb w sobotę o godz. 12.oo, śp. Franciszek Podosek zam. ul. Ignacego Krasickiego, pogrzeb po niedzieli w Nieczajnej. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.