OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 23  NIEDZIELA ZWYKŁA 08.09.2024r.

1. Dziękujemy za ofiary złożone na inwestycje parafialne przez 269 rodzin na kwotę 28 700 zł. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.
  1. Trwa odpust w Odporyszowie. Dzisiaj o godz. 14.3o wyruszy parafialna pielgrzymka do Odporyszowskiego Sanktuarium. O godz. 17.oo będzie odprawiona Msza św. w intencji parafii. Będzie podstawiony autokar na ulicy Grunwaldzkiej o godz. 16.30. Będzie też możliwość powrotu autokarem po Mszy św. Program odpustu jest umieszczony na plakacie w gablocie.
  2. W poniedziałek na Mszę św. o godzinie 1800 zapraszamy rodziców młodzieży z klas ósmych
  3. W poniedziałek na godz. 1900 Paweł zaprasza do domu parafialnego młodzież pragnącą uczestniczyć w spotkaniach formacyjnych
  4. W środę po Mszy wieczornej spotkanie lektorów. Obecność obowiązkowa. Ks. Sławomir zaprasza także nowych chętnych do czytania Słowa Bożego.
  5. W czwartek o godz. 1800 spotkanie młodzieży klas ósmych w ramach przygotowania do bierzmowania
  6. Nabożeństwo Grupy Modlitewnej św. o. Pio będzie w czwartek o 1900. Zapraszamy
  1. Zapraszamy na kolejne nabożeństwo fatimskie w piątek o godz. 18.oo.
  2. W sobotę przeżywać będziemy święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
  3. W najbliższą środę kancelaria parafialna będzie czynna tylko po południu.
  4. Serdecznie zapraszamy chłopców ze szkół podstawowych (począwszy od 3 klasy), którzy chcieliby zapisać się do grona ministrantów, na spotkanie organizacyjne. Spotkanie odbędzie się: w domu parafialnym 10 września o godzinie 1630. Na pierwsze spotkanie zapraszamy także Rodziców, którym dziękujemy za zachęcenie swoich synów do służby ministranckiej i pomoc w jej podjęciu. Pomoc Rodziców w tej sprawie jest nieodzowna, dlatego bardzo na nią liczymy.
  5. Dzieci ze szkół podstawowych zapraszamy do zapisania się do adoracji wieczystej
    u księży katechetów. Prosimy rodziców o słowo zachęty do swoich dzieci w tej sprawie.
  6. Osoby adorujące prosimy o sumienną adorację w wybranych godzinach zarówno
    w ciągu dnia jak i w nocy.
  1. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu.Rozpocznie się też Tydzień Wychowania w Polsce.
  2. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Uniwersytet UPJPII.
  3. W przyszłą niedzielę, po wieczornej Mszy świętej, o godz. 19.00 zapraszamy na kolejny koncert organowy w wykonaniu Pana Wojciecha Miśkowicza. W programie utwory m.in. Jana Sebastiana Bacha i innych. Zapraszamy.
  4. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Do nabycia w zakrystii i sklepiku
  • W ostatnim czasie odeszli do wieczności śp.Marcin Waś z ul. Jagiellońskiej, oraz śp. Stanisław Gondek z ul. Grunwaldzkiej. Polećmy ich Miłosiernemu Bogu. Dobry Jezu,
    a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.