OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 21 NIEDZIELA ZWYKŁA 25.08.2024r.

1. W dniu dzisiejszym zapraszamy na Dożynki Powiatowe, które rozpoczną się Mszą św. dziękczynną polową za tegoroczne zbiory w Narożnikach o godz. 13.oo. W programie dożynek organizatorzy przygotowali wiele atrakcji.
  2. Jutro przypada uroczystość NMP Częstochowskiej.
  3. Od 2 września !!! wracamy do powakacyjnego porządku Mszy św. w dni powszednie.
  4. Zapraszamy ministrantów i lektorów do powrotu do służenia. Obecność ministrantów i lektorów przy ołtarzu również w dni powszednie jest miernikiem życia religijnego parafii oraz pobożności naszych rodzin. W tej sprawie liczymy bardzo na współpracę z rodzicami.
  5. Ks. Proboszcz z Chojnika przesyła podziękowanie za ofiary złożone na budowę kościoła w wysokości 18 tys. zł, a ks. Tomasz Fajt dziękuje za wsparcie dla misji w Boliwii w kwocie 20 tys. zł.
  6. Składka inwestycyjna do kopert w przyszłą niedzielę. Od 12 sierpnia trwają prace na cmentarzu przy budowie 12 punków poboru wody. Bóg zapłać za wspieranie prowadzonych prac.
  1. Zachęta do czytelnictwa prasy katolickiej dostępnej w zakrystii i kiosku parafialnym. W Gościu rozmowa z przewodniczącym Komisji Wychowania Katolickiego KEP o tym, jak przeciwstawić się niezgodnemu z prawem rozporządzeniu minister edukacji o ograniczaniu szkolnej katechezy.
  2. W ostatnim czasie odeszli do wieczności śp. Józefa Bator z ul. Szarwarskiej, śp. Łukasz Wybraniec z ul. Granicznej, śp. Stanisława Hajdas z ul. Oleśnickiej, (pogrzeb we wtorek o godz. 14.oo). Polećmy zmarłych miłosiernemu Bogu. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.