OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 15 NIEDZIELA ZWYKŁA -14 LIPCA 2024 r.

1. Dziękujemy serdecznie za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na inwestycje parafialne oraz wpłacone na konto przez 350 rodzin w kwocie 35 000 zł i 100$ USA. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.
  2. Dziękujemy serdecznie za podjęcie obiadem pielgrzymów Pieszej Pielgrzymki Przemyskiej na Janą Górę; dziękujemy Dyrekcji i Pracownikom SP nr 1,2,3, Zespołu Szkół im. K. Baczyńskiego, Ochronki parafialnej, kuchni Betania oraz pracownikom plebani. Dziękujemy również za ofiary do puszek złożone na ten cel.
  3. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:
  • Poniedziałek – św. Bonawentury, bpa i dra Kościoła.
  • Wtorek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel.
  • Czwartek – wspomnienie św. Szymona z Lipnicy.
  1. Możliwość spowiedzi przed odpustem w sobotę od godz. 17.00.
  2. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy odpust parafialny ku czci NMP Szkaplerznej. Kazania odpustowe będzie głosił nasz Rodak ks. Stefan Irla. O godz. 11.oo sumie odpustowej będzie przewodniczył dąbrowski Rodak ks. Ryszard Radoń, który w tym roku obchodzi Jubileusz 50 lecia Kapłaństwa.
  3. Na zakończenie sumy będzie procesja eucharystyczna. Zapraszamy na tę Mszę św. poczty sztandarowe, dzieci pierwszokomunijne, dziewczynki sypiące kwiaty i chłopców dzwoniących.
  4. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. będzie można zapisać się do Szkaplerza Św.
  1. W kancelarii parafialnej można się zapisywać na Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę.
  1. Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej.
  2. W ostatnim czasie odeszła do wieczności śp. Halina Grabka z oś. Westerplatte. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj jej wieczne spoczywanie.